Iso Blaster

Tiger Iso Blaster

Nový nápoj plný energie a vitaminů pro aktivní lidi

Václav Kolář

Co je izotonický nápoj?

Patří do kategorie funkčních iontových nápojů a je určený pro optimální hydrataci během fyzické aktivity i po ní. Jeho úkolem je kompenzovat nerovnováhu organismu vyvolanou ztrátou tekutin a iontů při nadměrné zátěži.

Izotonický nápoj má podobnou koncentraci cukru a elektrolytů jako krevní plazma. Obsahuje tedy ideální poměr všech látek, aby byly rychle absorbovány, což zajišťuje okamžitou hydrataci a také dodání energie potřebné pro udržení výkonu během fyzické aktivity. Používá se nejen při cvičení, ale i po něm, a to z důvodu urychlení regenerace a obnovy svalů.

Jaké funkční látky obsahuje Tiger Iso Blaster?

Náš nesycený sportovní nápoj obsahuje sodík, který pomáhá zmírnit možné negativní projevy vyvolané ztrátou tekutin a iontů, jako je bolest hlavy i svalů, závrať, bušení srdce nebo nedostatek energie. V nápoji jsou také sacharidy pro doplnění lehce využitelné energie, kofein pro povzbuzení a vitaminy B6 a B12.

Pro koho nápoj je?

Tiger Iso Blaster je určený pro sportovně zaměřené lidi věnující se pohybovým aktivitám, při kterých dochází k nadměrnému pocení, a tím pádem ke ztrátě tekutin i iontů. Nápoj je ideální součástí sportovní výživy, hlavně při delších a intenzivnějších výkonech.

Jaké jsou příchutě?

Vybrat si můžete ze dvou variant. Modrá barva, to je Blue Splash s exotickou příchutí. Žlutá barva, Yellow Splash, nabízí citrusovou příchuť. Vyzkoušejte, která vám bude sedět víc.